طراحی لبخند

اصلاح طرح لبخند به معنای داشتن دندان های زیبا می باشد که در زمان لبخند زدن مشخص میشوند. در صورتی که دندان های نامرتب، دارای فاصله زیاد، کوتاه و یا رو به جلو و بد رنگ باشند لبخند را زشت می کند. افرادی که به این عارضه مبتلا هستند، از لبخند زدن خود ناراضی اند که در نهایت اعتماد به نفس خود را از دست داده و کمتر در بین جمع لبخند میزنند.

حدود 60% از زیبایی و جذابیت هر فرد مربوط به صورت دندان های او می باشد و این مهم امروزه با پیشرفت و امکانات دیجیتالی و کامپیوتری قابل بررسی و انجام و از همه مهمتر قابل پیش بینی می باشد

سيستم DSD یا طراحی دیجیتال لبخند يک سيستم کاملاً منحصر به فرد می باشد که براي اولين بار طراحی لبخند بيمار به صورت ديجيتالی و توسط کامپيوتر انجام ميگيرد. قبل از هرگونه عمليات دندانپزشکی می توان نتيجه درمان را به فرد نشان داد و همچنين شما می توانيد با توجه به سليقه شخصی خود و يا عکس و خاطرات گذشته در مورد طراحی لبخند خود اظهار نظر نماييد. اين سيستم طراحی لبخند کاملاً واقعی و طبيعی طراحی می شود و بهترين راهنما برای مراجعه کنندگانی که به زيبايی دندان ها و طرح لبخند اهميت ويژه ای ميدهند، می باشد.

یکی از امکانات لابراتوار ما عکاسی حرفه ای از صورت و دنتیشن بیمار می باشد که پس از آن با کمک نرم افزارهای طراحی لبخند قادر خواهیم بود پیش از شروع کار نتیجه را به دندانپزشک و بیمار نمایش دهیم تا بتوانیم به طرح درمان مناسبی برسیم.

در این مجموعه ما قادر به ساخت انواع لمینت ها با متریال و تجهیزات مختلفی همچون  پرس ، کدکم هستیم.

لامینت چیست ؟

انواع روش های طراحی لبخند

طراحی لبخند دیجیتال

نظــریه دنتــوژنیک

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *